Circus Zonder Handen
Steenweg op Merchtem 9
1080 Brussel
> kaart

Openingsuren onthaal
Maandag: 14u - 17u
Dinsdag: gesloten
Woensdag: 10u - 17u
Donderdag: gesloten
Vrijdag: 14u - 17u

Telefoonnummers
+32 (0)471 45 47 94
enkel bereikbaar tijdens openingsuren onthaal

Rekeningnummer
IBAN: BE23 7350 2995 4291
BIC: KREDBEBB

Ondernemingsnummer
0841.841.818

E-mailadressen
Onthaal & administratie: circus@zonderhanden.be

 

EDUCATIEF
Xian Vancanneyt: xian@zonderhanden.be
Rachid Boulahrir: rachid@zonderhanden.be
Jan Peyls: jan@zonderhanden.be
Mathilde Renson: mathilde@zonderhanden.be
Charlotte Landsheere: charlotte@zonderhanden.be
Lélo Cardinael: lelo@zonderhanden.be
Nabil Dinar: nabil@zonderhanden.be
Amelie Denayer: amelie@zonderhanden.be 
Khalid Zoheir: khalid@zonderhanden.be
Loes Messens: loes@zonderhanden.be

 

ZAKELIJK
Niki Vranken, boekhouding & personeel: niki@zonderhanden.be
Thibaut Princen, algemeen manager: thibaut@zonderhanden.be 

Support us

Wenst ook u Circus Zonder Handen te ondersteunen? Met uw bedrijf of als particulier? 
Financieel, materieel of door uw expertise met ons te delen? Dat kan! Klik hieronder voor meer informatie.